Ekipni duh

Članom moštva pa ob športnem udejstvovanju veliko pomeni tudi druženje. Treningi so bili kljub zgodnji uri nedeljskega termina dobro obiskovani, še bolj pa tekme, ko se je po navadi zbralo kar vseh 20 članov moštva. Večjih kadrovskih težav na srečanjih tako ni bilo, vzdušje pa rezultatu primerno. Ko smo zmagovali je bilo veselje vedno na višku, ob porazu pa bolj turobno, je povedal podpredsednik kluba Janez Kreft, ki je ob koncu spregovoril tudi o ciljih v prihodnji sezoni. Že v sezoni 2006/07 bi lahko osvojili tretje mesto, a smo v odločilnem srečanju po podaljšku izgubili s Slovenskimi konjicami in končali na nehvaležnem četrtem mestu. A nič zato. Znova se bomo skušali čim višje uvrstiti v novi sezoni. Najprej je cilj uvrstitev v skupino za prvaka, od tam naprej pa boj za najvišja mesta, saj imamo dobro ekipo. V poletni sezoni si bomo nekoliko spočili in pripravili tradicionalno hokejsko noč, kjer se bomo poveselili skupaj z navijači. Ta čas za razliko od nekaterih slovenskih igralcev ne bomo namenili hokeju na rolerjih, pač pa se bomo na novo sezono pripravljali z igranjem nogometa ter tudi z veslanjem po reki Muri.